İçeriğe geç
ladesbet
Ladesbet Güvenilir Mi?

Ladesbet Güvenilir Mi?

Ladesbet güvenilir mi? Lisans bilgisi, ödeme yöntemleri başta olmak üzere pek çok konuya açıklık getireceğiz. Sektörde merdiven altı siteler bulunduğundan dolayı tercih edeceği sitenin güvenli olması önemlidir. Bu sayede oyuncuların bilgileri güvende olmakta ve elde ettikleri kazançları sorun yaşamadan çekebilmektedir.

Ladesbet Güvenilir Mi?

Lades incelemesini yaparken ilk olarak lisans bilgisine bakacağız. Sonrasında ise Ladesbet şikayet başlığı altında kullanıcı yorumlar incelenecektir. Sonrasında ise sertifikaları, ödeme yöntemleri olmak üzere farklı kriterlere bakılacaktır.

Ladesbet Lisans Bilgileri

Ladesbet, Curaçao E-Gaming lisansı ile hizmet vermektedir. Lisansını Curaçao Oyun Kontrol Komisyonu’ndan almıştır. Komisyon tarafından sürekli olarak incelenmektedir. Ayrıca lisansı sayesinde Avrupa ülkelerinde yasal bir hizmet vermektedir. Bilmeyen kullanıcılar için Curaçao, şans oyunları sektörünün en güvenilir lisansıdır.

Adil bir oyun denemi ile şans oyunları sunan şirket, sektörün gözde oyun sağlayıcıları ile çalışmaktadır. Pragmatic Play, Ezugi, Evolution Gaming, Amusnet EGT, B Gaming, Wazdan gibi 20 farklı oyun sağlayıcı ile çalışmaktadır. Bünyesinde yer alan canlı casino, slot ve diğer şans oyunları mevcut sağlayıcıları aittir. Bu sayede adil bir oyun deneyimi sunulmaktadır. Ladesbet aracı bir firma olarak oyunları oyunculara aktarmakta ve asla müdadahale edememektedir.

Mevcut Gizlilik Politikası ve SSL sertifikası ile üyelerinin tüm bilgilerini güvence altına almıştır. Yani üyelerinin bilgileri aslan 3. şahıs, kurumlar ile paylaşılmamaktadır. Ladesbet güvenilir mi? sürecinde bilgileri gayet güven vermektedir.

Ladesbet Kazancımı Öder Mi?

Oyuncuların en büyük şüphesi kazançların çekilebilmesidir. Pek çok merdiven altı firma oyuncular kazançlarını çekmek istedikleri zaman sorunlar çıkarmaktadır. Lades bet, kurallar ihlali yapmamış oyunculara kazançlarını sorunsuz bir şekilde ödemektedir. Kural ihlali olarak bahsedilen durumlar bonus saklama gibi durumlardan oluşmaktadır. Genel kural ve şartları bölümünde tüm bilgiler üyelere aktarılmaktadır.

Üyeler elde ettikleri kazançları geniş ödeme yöntemleri üzerinden çekebilmektedir. Papara, Payfix, Cepbank, Havale / EFT, BTC, USDT, Kripto paralar başta olmak üzere geniş ödeme yöntemleri sunulmaktadır. Çekim işlemleri en geç 5 dk içinde gerçekleşmektedir. Lakin günlük çekim limitleri bulunmaktadır. Oyuncular 24 saat içinde 3 kez çekim işlemi yapabilmektedir.

Ladesbet Şikayet

Forum sitelerinde üyelerin yaptıkları yorumlar bulunmaktadır. Üyeler tecrübelerini ve karşılaştıkları sorunları bu alanlarda diğer oyuncular ile paylaşmaktadır. Ayrıca firmaya puan da verebilmektedir. Bu forum siteleri üzerinden yapılan değerlendirme de firma puan 9-9.5 aradın da farklılık göstermektedir. Dolayısıyla firma hakkında yapan kullanıcı yorumları gayet pozitiftir. Ayrıca şikayet bildiren bir oyuncu olduğu zaman Lades yetkilileri anında iletim kurduğu görülmektedir.

Ladesbet Güvenilir mi? sorusuna katığımız zaman gayet güven verdiği görülmektedir.